Aandacht voor en van medewerkers van de markt

Gepubliceerd op 20 juli 2021

Ook je medewerkers vragen de nodige aandacht. Ook zij zullen zich moeten houden aan de richtlijnen op de markt. Ook zij moeten alert blijven. Het is van belang dat ze hun eigen gezondheidstoestand ook serieus nemen en zich bij klachten laten testen. Ook als vrienden of familieleden positief getest zijn. En na een vakantie of een bezoek aan een evenement of feest is testen ook van belang; voor de zekerheid en veiligheid.

Verplichten kun je ze niet. Blijf vooral ook in gesprek met je medewerkers over de coronasituatie en creëer een sfeer van openheid en eerlijkheid naar elkaar.
Er zijn deze zomer overal in het land gratis snel-testmogelijkheden. Wijs hen hierop. Zorg ook voor een doosje zelftesten in de kraam. Test ook jezelf bij de geringste klachten. Je bent een voorbeeld en je benadrukt zo het belang van testen. Samen kies je voor de veiligheid en continuïteit in je bedrijf.

De CVAH heeft  een  A4-poster ‘Vier de zomer extra veilig op de markt!’ voor u ontwikkeld.

Deze poster en alle overige informatie over Corona richtlijnen en maatregelen op de markt vindt u op de CVAH-website.